VS Mintea Trans..!

Mintea Trans Zawsze na Czas.!!

Ogłoszenie

Uwaga Uwaga !! Forum niewidoczne dla niezarejestrowanych!! Zapraszamy do rejestracji !!

#1 2009-07-19 13:28:41

Bioderko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 18
Punktów :   

Coś o sobie :)

Opowiedz coś o sobie i nie w 2 zdaniach tylko wiecej !!

Offline

 

#2 2009-07-19 13:31:08

Bioderko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

Więc ja będę pierwszy. Lubie pttm. Lubię ciężarówki i to nimi się interesuje chodź kupmle kolo chaty tego nie rozumieją. Chodź mam 16 lat umiem już troche prowadzić trucka bo ma sie tate drivera cnie Ostatnio nawet go rozładowywałem Lubię też jeździć samochodem. Po mojej ulicy nie jezdzi policja więc na luxie się woże moją fiestą Kompa nie mam wspaniałego i chcialbym mieć troche lepszy by chociaź tym volvem globettrotera pojeździć.. no cóź pomarzyć można. Czekam na inne wypowiedzi, pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-07-19 15:04:12

trucki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Coś o sobie :)

A ja mam 15lat i na imię Kamil moją pasją jest piłka nożna ale bardziej kocham ciężarówki.Jestem miły i tolerancyjny, tzn nie dla wszystki bo mnie wkurzają ludzie takiego kroju jak kori czy yari  oni nie pamiętają co kiedyś robili i rozpuszczają plotki o ludziach, nie lubię także lizusów dupy szefa więc jak ktoś jest lizusem dupy niech do mnie  nie piszę.Nie przepadam także za chandlażami i kablami zato przepadą za 17-18 letnią blodnynką o długci nogach i szczupłej sylwetce:D Skąd miłość do trucków hmmmm może dlatego że zawsze chciałem być taki jak mój ojciec  i robić to co on i kochać to co on czyli jezdzić ciezarówką kochać ją!!! Moim powiedzeniem życiowym jest "Umiesz liczyć licz na siebię twoje szczęści innych j***e".Ojciec zawsze mi powtarzał jeżeli będziesz robił to co kochasz czyli jezdził ciężarówką to traktuj ją jak swój dom bo wnim spędzisz połowe swego życia...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograanime.pun.pl www.cabal.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl www.gfpbf.pun.pl www.gildiazlo.pun.pl