VS Mintea Trans..!

Mintea Trans Zawsze na Czas.!!

Ogłoszenie

Uwaga Uwaga !! Forum niewidoczne dla niezarejestrowanych!! Zapraszamy do rejestracji !!

#1 2009-07-19 12:21:33

Bioderko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 18
Punktów :   

No o firmie :D

Nie chcialo mi sie czegoś wymyślać to skopiowałem ze starego forum:D

O Firmie Mintea Trans Firma "Transport Towarowy Mintea Trans" powstała w na początku tego roku w Lesznie koło Głogowa, właścicielem i dyrektorem firmy jest Mateusz Biedrowski (Bioderko, mateuszek9393). Celem przedsięwzięcia było stworzenie profesjonalnej firmy transportowo - spedycyjnej. Przez pierwszy okres funkcjonowania firma zajmowała się tylko transportem krajowym. Od dość niedawna nastąpiło przekierowanie działalności firmy na transport międzynarodowy na terenie wszystkich państw należących do wspólnot gospodarczych CEFTA, EFTA i EU. Od tej pory Firma zmieniła nazwę na Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Mintea Trans. Polityka naszej firmy od zawsze polegała na tworzeniu korzystnych warunków współpracy oraz dostarczaniu usług spełniających wymagania naszych klientów tak , aby ich zadowolenie przyczyniło się do rozwoju naszej firmy i umocnienia pozycji na rynku. Nasza firma to około 10 osób, z czego ponad 8 osób to kierowcy, którzy dysponują wszechstronnym przygotowaniem do wykonywania powierzonych im przez Klientów zadań. Doświadczenie, nowoczesny tabor, wysoko wykształcona kadra logistyczna stanowi o dużej prężności naszej firmy. Atuty te pozwalają nam na oferowanie usług pewnych, wiarygodnych i terminowych. Chcemy aby nazwa naszej firmy kojarzyła się z zaufaniem i profesjonalizmem. Serdecznie pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Mateusz Biedrowski..!

Offline

 

#2 2009-07-19 13:56:37

Bioderko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: No o firmie :D

Firma Mintea Trans istnieje od początku roku 2009. Było kilka przerw w jej prowadzeniu lecz teraz powraca na rynek

Offline

 

#3 2009-07-19 15:05:12

trucki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: No o firmie :D

A ja zawsze byłem przy MT

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-rpg.pun.pl www.cabal.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.gildiazlo.pun.pl www.gfpbf.pun.pl